Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzpomínka Pierra Woodmana

2069403--1-.jpg

Pierre Woodman (nar. 29.4.1963) z Francie patří mezi respektované tvůrce, mající na svém kontě řadu úspěchů - např. jako fotograf, ale především jako režisér, který se v průběhu času dostal až ke spolupraci se společnostmi jako Private Media Group či Hustler. I s ním se Daniela potkala během kariéry a na své stránce jí věnoval článek ze kterého je volně čerpáno.

Popisuje v něm své první setkání s ní k němuž mělo dojít v roce 1998. Tehdy byla naprostý začátečník, působila lehce nejistým dojmem a málokdo by hádal na budoucí slavnou pornohvězdu. Pozdravila jej i jeho partnerku, pronesla pár komplimetů na její krásu s dodatek, že má krásné ženy ráda, a tak došlo k jejich prvnímu kontaktu.

Posléze odešla natáčet s konkurenčním týmem. Pak se viděli po natáčení a byl velmi překvapen, když jí viděl plakat. Neřekla mu proč, ale soudil, že šlo o následek toho co se odehrálo na místě natáčení. Nebyla přeci jen zvyklá. Ačkoliv se potkávali často, nikdy spolu nenatáčeli, ale i jeho zasáhla zpráva o její autonehodě s trvalými následky.

daniella-rush---pierre-woodman--venus-berlin-2006-.jpg

O několik let později jej v roce 2006 navštívila na festivalu Venus Berlin. Nečekal jí a byl  lehce zaskočen, když ho požádala o pusu a téměr se neubránil slzám, když jí viděl na vozíku. 

Utěšovala ho, aby se netrápil, že může být hůř, život běží dál a on na ní asi ještě mnoho let vzpomínal jako na někoho koho si vážil jako odvážného a silného člověka. Věřím, že to platí stále, pokud byste mu jí připomenuli. Z tohoto setkání pochází spodní přiložená fotka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář