Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fanouškův příběh

daniella-rush.jpgAutor nám sdělil zajímavý zážitek, který čtenářům obratem nabízím.

 "Tuhle herečku jsem poznal už před mnoha lety v době, kdy byla slavná. Nikdy jsem se s ní nepotkal osobně, ale její filmotéku měl časem kompletní. Mám rád slovanské typy se vším co k pořádné ženské patří a hlavně krásně přírodní. Což splňovala na maximum. Jako k mnoha dalším se ke mně donesla zpráva o její autonehodě a invalidním vozíku, která mne zarmoutila.

Dlouho jsem se pokoušel na ní sehnat nějaký kontakt, abych se s ní viděl, vyjádřil uznání a třeba spolu prohodili  pár slov i o práci, protože jsem (stejně jako ona) také lékař. Ale nepodařilo se. Až nakonec zasáhl osud nebo náhoda, že se to povedlo a já se rozhodl  jí zavolat. Byla dost ostrá, přísná, podle hlasu velitelský typ co rád určuje pravidla. Nechtěl jsem hned na úvod sdělovat pravý důvod proč s ní chci mluvit z obavy zda by mi nepoložila telefon, protože její minulost už jí nyní nemusí být příjemná. Místo toho si radši vymyslel legendu na téma práce a dostal email na který napsal vše narovinu. Nic dramatického, prostě že jsem stále její velký fanoušek s nabídkou schůzky. Odpovědi jsem se však už nedočkal. Škoda :-(

Asi jsem měl říct  rovnou proč s ní chci mluvit a nevymýšlet si. Nevadí, pokusil jsem se a i když to nakonec nevyšlo, zůstanou mi její filmy. Byla, je a bude krásná - alespoň pro mne určitě."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář