Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drobná perlička

120891_28.jpgJak kdysi Daniela prohlásila v rámci konverzace s novinářem p pro jistý lokální americký deník, o jejím působení v pornu věděla z rodinných příslušníků svého času pouze matka, otec ne - snad kvůli své profesi policejního důstojníka, jemuž by zjištění o druhu filmových aktivit dcery nebylo příliš příjemné.  Lze předpokládat, že tomu tak mohlo být jen do určitého okamžiku, protože podobný druh aktivit nezůstane dlouho utajen. Odkaz na článek v angličtině - www.miaminewtimes.com/2002-06-27/news/the-xxxstasy-biz/2/.

Jak je z něj v závěru patrné, neměla o kvalitách tamějších kolegyň příliš vysoké mínění. Těžko usuzovat z čeho pramenilo její přesvědčení, nebylo zveřejněno více podrobností. Tehdy zde byla s další kolegyní někdejšího "Dream Teamu"  Andreou Absolonovou, kterou taktéž potkal později tragický osud. Na jaře 2004 jí lékaři zjistili mozkový nádor, jemuž i přes veškerou péči v prosinci téhož roku v nemocnici podlehla. O to smutnější, že Andrea chtěla s pornem skončit, plánovala sňatek i rodinu s někdejším přítelem, hokejistou Martinem Maškarincem. Ale vše nakonec dopadlo jinak. Na internetu zajímavý příspěvek s příznačným názvem Volný pád.

Obě vypadají na fotce spokojeně. Byly mladé, krásné, hodně cestovaly, užívaly života plnými doušky. Ale všechno je pryč, zbyly jenom vzpomínky.