Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daniella Rush vs. Larry Flynt

hot-10.jpgJméno Larry Flynt  je dnes už neodmyslitelně spjato s erotickým průmyslem. Zpočátku provozoval striptýzové kluby, později přesunul své aktivity do tištěných médií. Asi málokdo by neznal pánský časopis Hustler, známý svými provokativními fotkami spoře oděných žen. Jeho majitel vždy rád provokoval, což mu nadělalo hlavně v minulosti mnoho nepřátel, protože před desítkami let nebyla Amerika na něco podobného ještě připravená. V roce 1978 jej jeden z nich, Joseph Paul Franklin , před budovou soudu napadl a postřelil, výsledkem čehož bylo ochrnutí od pasu dolů. Avšak i nadále zůstal pan Flynt umělecky činný a v roce 2001 byl na festivalu Hot d´Or uveden do tzv. Hall of Fame (Síně slávy). Dostal svou sošku, podobně jako ostatní.

 Byla mezi nimi také Daniella Rush, která ho společně s ostatními nejspíš sledovala z hlediště, když přijížděl s asistentem na pódium převzít si cenu. Tehdy si určitě nedokázala představit, že za rok bude ve stejné situaci jako on - na vozíku. Člověku se hodně změní život, zejména pokud se živíte sexem, protože pak už není nic jako dřív. Vždycky jde o tragédii, ale nejvíc pokud zastihne někoho  v mladém věku v momentě, kdy má všechno teprve před sebou. Takto jde jen o smutnou shodu náhod co společně protnula jejich životy. Zůstávají  jen spekulace co by bylo, kdyby se Daniele nestala nešťastná autonehoda. Nejspíš by ještě pár let natáčela, zabezpečila se existenčně natolik, aby se nemusela výrazně omezovat a poté s pornem skončila, měla děti, hezký dům či byt, šťastné manželství. Ale je to jen - kdyby.

Každopádně záznamy z předávání cen jak z roku 2000 (9. ročník), tak 2001 (10. ročník) si můžete prohlédnout zde. Atmosféra podobných akcí má svoje kouzlo a je jen škoda, že jsou sestříhané, takže nejsou vidět všichni ocenění jak projevují emoce, pronášejí děkovná slova nebo poskytují rozhovory.  Na Danielu se tak nedostalo, což je zvláštní, jelikož je přítomna v ročníku 2000 na pódiu, kdy vyhlašovala vítězku jedné kategorie, aby v následujícím roce, coby sama vítězka, chyběla a figuruje až v závěrečné skupinové póze. Asi nejpravděpodobnější  vysvětlení, že nebyla ještě ve srovnání s ostatními hvězdami natolik vyráznou osobností, aby se jí dostalo patřičné pozornosti. I přesto lze bez většího sporu napsat, že pro zviditelnění naší země v cizině udělala  více než řada politiků