Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daniella Rush očekává potomka

daniellapregnant.jpgV životě ženy jsou chvíle, kdy přijímá zásadní rozhodnutí ohledně založení rodiny. Jak běží čas, stává se tato otázka aktuální a není mnoho takových co by řekly, že děti nikdy nechtějí. Rovněž lidé se zdravotním postižením, jakým je poranění míchy a upoutání na invalidní vozík, jsou šťastni pokud mohou tuto základní lidskou potřebu naplnit. Vyžaduje to z jejich strany vysoké nároky jak na ně samotné, tak zejména na jejich životní partnery, ale pokud je najdou, jsou jejich největší oporou.

Danielle Rush se podařilo najít k sobě člověka co dokáže akceptovat její handicap a být jí oporou i dobrým otcem jejího dítěte. Jistě si jej velmi přála a začíná další kapitolu svého života - roli matky. Pevně věříme, že jí dokáže zvládnout. Končí období beztarostnosti, kdy byla hvězdou, nemusela řešit žádné větší starosti a žila jen sama za sebe. Nyní bude vše jinak a z Danielly Rush obyčejný člověk se všedními starostmi o čerstvě narozené dítě.  Ale jednou bude muset i svým dětem mnohé ze svého předchozího života vysvětlit, až povyrostou a začnou se ptát. Před vlastní minulostí se utéct nedá a ona byla příliš slavná než aby se na ní zapomnělo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Update requested (correction)

(Bernd, 14. 2. 2014 9:08)

Sorry for writing in English, of course.

Update requested

(Bernd, 14. 2. 2014 9:07)

Now ten months have passed. Did it turn out well with the birth? And has it become a boy or a girl?

Thank you for this site, by the way. Sorry for not writing in English, but my Czech is near to non-existent.

Srdečné přání...

(Jirka, 23. 12. 2013 21:38)

Šťastné a veselé Vánoce a mnoho štěstí,zdraví a pohody v Novém roce Vám a vašim blíukým velmi srdečně přeje Jirka. P.F. 2014

Srdečné přání

(Jirka, 9. 9. 2013 22:20)

Vše nejlepší k Vašim jmeninám velmi srdečně přeje Jirka.Ať se Vám i Vaší rodince vede co nejlépe...

Profese ?

(Mirek, 11. 5. 2013 13:21)

Nevíte někdo, co dnes dělá za práci, čím je ( resp.byla před mateřskou) ?

Re: Profese ?

(Martin, 17. 7. 2013 23:14)

Lékařka