Jdi na obsah Jdi na menu
 


10 let poté

house.jpgLetos v červnu uplynulo 10 let od doby, kdy autonehoda změnila život ženě, která bývala označována za nejzajímavější herečku východního bloku - alespoň tak se nesly některé komentáře získané na internetu. Nepochybuji, že autoři těchto slov v ně věřili, protože Daniella Rush byla, a bezpochyby bude, pro mnoho mužů v oblasti sexuálního průmyslu pojmem na nějž se nezapomíná.

Stále jsme marně pátrali po bližším kontaktu, abychom mohli přinést pár novinek ze současnosti. Nakonec pomohli fanoušci a lidé žijící v okolí, kteří si stále pamatují v čem byla slavná a díky tomu bylo možné dopátrat se přesné adresy. 

Když jsme dorazili na místo a uviděli jej i s nejbližším okolím, prolétla mi hlavou myšlenka o pomíjivosti slávy. Jak jsme se dozvěděli, jde o dům s malými nájemními byty, bezprostředně navazující na další, který slouží mimojiné jako ubytovna. Jinými slovy Daniella Rush nebydlí ve svém. Což je dost smutné na někoho, kdo kdysi objížděl svět a vydělával zajímavé peníze. Vyletěla rychle nahoru, aby stejně rychle zase spadla. Sláva a bohatství může některým zamotat hlavu a navodit pocit neomezených možností. Jde však jen o iluzi. Vzpomněl jsem na příspěvek v jedné z mnoha diskuzí: "Slavné pornoherečky málokdy mají dobrý osud, většinou končí špatně. Snad proto, že rozdávají potěšení jiným, aby na ně samotné se nedostalo."  Bohužel výstižné.

Na začátku byla obyčejná holka, jakých je spousta. Později se stala slavnou hvězdou. Žila přítomností bez větších starostí o budoucnost. Pak přišel pád a co předtím sama neutratila jí pravděpodobně pomohli utratit jiní. Dnes je znovu obyčejnou holkou, jakých je spousta. Kruh se uzavřel.

Přeze všechny potíže jí přejeme v životě hodně úspěchů. Snad se vše v dobré obrátí.

P.S. Podle posledních zpráv už zde nebydlí, přestěhovala se jinam. Přikládám proto fotku domu, kde až donedávna mnoho let žila.